Ti si jedino što ne prestaje.

Često zamišljam to beskrajno nebo i tebe sjajno zvjezdo moja , sjedeći na klupi u čistoj samoći.

Čekam i snijem.

U snu ,jesen i ti .

Držah tvoje ruke ispunjene toplinom.

Na tom putu u beskraj .

Dodir je to  ljubavi ili ta vječnost kojoj duša čezne?

Mada naizgled izgleda poput sna .Znam!!

Samo jesen je ,gdje osunčanim obzorom ,samo tebe slutim.

Komentariši