Često zamišljam to beskrajno nebo i tebe sjajno zvjezdo moja , sjedeći na klupi u čistoj samoći.
Čekam i snijem.
U snu ,jesen i ti .
Držah tvoje ruke ispunjene toplinom.
Na tom putu u beskraj .
Dodir je to ljubavi ili ta vječnost kojoj duša čezne?
Mada naizgled izgleda poput sna .Znam!!
Samo jesen je ,gdje osunčanim obzorom ,samo tebe slutim.