Ta ugoda u srcu.
Ta strast u duši.
Neka sloboda u sebi.
Neko pripadanje ,
a ne posjedovanje…
Ona koja daje a ne uzima.
Ljubav !.
Znaš li ti što je ljubav?
Pitam te.
Osjećaš li njezinu bit
i u njoj samo svoje
postojanje ….
Ljubav….
Da upravo ta
laka i čista
vječna…
Ljubav
2 komentara
Komentariši
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
tamo di se od “ja” i “ti” stvara vanvremensko, vantjelesno, uzviseno, sraslo, novo bice “Mi”
tako ju ja dozivljavam
“trag u beskraju”, uvijek rado slusana 🙂
🙂