Volio bih samo malo
proviriti u svijet proslosti.
U vrijeme kada sam te znao
Pomirisati ljeto i te sjetne dane
osjetiti ljubav,
dodirnuti tebe…
Ne trazim mnogo
samo minutu dvije
da budem tamo
gdje nitko bio nije.
Samo zrno magije
i bit cu tamo,
Pokucat ću na vrata snova,
na vrata prošlosti,
osjetiti opet tvoje oci.
I ljubav koja se u njima krije.
Bit cu opet tamo,
tamo gdje nitko bio nije.
Postoji li magija?
Postoje li vrata proslosti?
Mogu li učii tamo
gdje smo bili samo ti i ja?
Bili smo nekad,
bili smo prije.