Volio bih
Volio bih samo maloproviriti u svijet proslosti.U vrijeme kada sam te znaoPomirisati ljeto i te sjetne daneosjetiti ljubav,dodirnuti tebe…Ne trazim mnogosamo minutu dvijeda budem tamogdje nitko bio nije.Samo zrno magijei bit cu tamo,Pokucat ću na vrata snova,na vrata prošlosti,osjetiti opet tvoje oci.I ljubav koja se u njima krije.Bit cu opet tamo,tamo gdje nitko bio nije.Postoji…


